Cyfrowy system wyboru mieszkań

patio osiedla z dopłatą do czynszu w Dębicy PFR Nieruchomości

Znalazłeś się w grupie tych 113 osób, które zakwalifikowały się do podpisania umowy najmu? 20 października (środa) otrzymasz mailem dostęp do cyfrowego systemu wyboru mieszkań. Sprawdzaj folder „spam”! 

  • W systemie wybierzesz 10 mieszkań, które najbardziej Ci się podobają. Jak to zrobić? Dostaniesz od nas instrukcję – w formie tekstu i w formie video.
  • Zanim wybierzesz swoje 10 mieszkań, zaczekaj na telefon od naszego przedstawiciela, który umówi się z Tobą na wizytę na osiedlu (jeżeli jesteś na samym szczycie Listy Najemców, zadzwonimy w ciągu kilku dni, a jeżeli jesteś na końcu Listy – być może zadzwonimy dopiero za miesiąc). Wybierz 10 mieszkań dopiero w przeddzień wizyty na osiedlu – dzięki temu zobaczysz najbardziej aktualną listę mieszkań, które są jeszcze dostępne. Uwaga! Jeżeli wybierzesz swoje 10 mieszkań wcześniej, najprawdopodobniej żadne z nich nie będzie już dostępne, kiedy przyjdziesz na osiedle.
  • Pamiętaj, że w systemie zobaczysz tylko ten typ mieszkania, o który wnioskowałeś (np. jeżeli wnioskowałeś o mieszkanie 2-pokojowe, zobaczysz tylko mieszkania 2-pokojowe), i tylko te lokale, na które masz zdolność czynszową (np. jeżeli Twoja zdolność czynszowa to 1200 miesięcznie, system nie pokaże Ci mieszkań droższych niż 1200 zł).
  • Podczas wizyty na osiedlu obejrzysz „na żywo” 3 mieszkania ze swojej listy. Wybierzesz jedno z nich i podpiszesz umowę najmu.
Masz pytania? Zadzwoń: 22 703 43 49.