Nowoczesne osiedle w Dębicy

Osiedle przy ul. Ratuszowej powstało w ramach rynkowej części rządowego programu mieszkaniowego. To aż 201 nowoczesnych, już wykończonych mieszkań i tyle samo miejsc postojowych. Elewacja bloków jest utrzymana w jasnej, szaro-białej kolorystyce, a 3-piętrowe, kameralne budynki doskonale współgrają z otoczeniem. Osiedle ma już pozwolenie na użytkowanie.

W otoczeniu zieleni

Na terenie osiedla będą nasadzenia nowych drzew – wśród nich znajdą się grusze, brzozy, klony i dęby – oraz duże powierzchnie trawników. Wszystko zaplanowane w taki sposób, by sprzyjało relaksowi i odpoczynkowi mieszkańców. Najmłodsi mieszkańcy będą mieli do dyspozycji plac zabaw. Zaprojektowano go na wewnętrznym dziedzińcu osiedla, dzięki czemu będzie to bezpieczne i spokojne miejsce do zabawy, a dla rodziców i opiekunów – doskonała okazja do nawiązania relacji z nowymi sąsiadami.

Mieszkania

Niemal 90% stanowią mieszkania 2- i 3-pokojowe, które cieszą się największą popularnością wśród najemców. Poniżej przykładowe układy mieszkań:

1 pokój

2 pokoje

3 pokoje

Tym mieszkaniaLiczba mieszkańPowierzchnia
Kawalerka / 1-pokojowe1028,3 – 33,5 mkw.
2-pokojowe8836,3 – 49,7 mkw.
3-pokojowe8754.4 – 73,7 mkw.
4-pokojowe1668,4 – 76,3 mkw.

Dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Przy ul. Ratuszowej dostępne są także mieszkania dla osób niepełnosprawnych. Są to lokale mieszkalne znajdujące się na parterze wszystkich budynków. Do większości z nich przypisane są ogródki lokatorskie.

Już z wykończeniem

Mieszkania przekazujemy najemcom już z wykończeniem. Po Twojej stronie jest tylko: zakup mebli (w tym kuchennych) oraz sprzętu RTV/AGD. Co zatem zastaniesz w mieszkaniu?

  • panele podłogowe na całej powierzchni
  • w kuchni: terakotę i glazurę nad poziomem szafek
  • w łazience: glazurę, terakotę, biały montaż
  • drzwi wewnętrzne i zewnętrzne
  • ściany pomalowane na biało