Nowoczesne osiedle w Dębicy

falka PFR Nieruchomości

Osiedle przy ul. Ratuszowej powstało w ramach rynkowej części rządowego programu mieszkaniowego. To aż 201 nowoczesnych, już wykończonych mieszkań i tyle samo miejsc postojowych. Elewacja bloków jest utrzymana w jasnej, szaro-białej kolorystyce, a 3-piętrowe, kameralne budynki doskonale współgrają z otoczeniem. Osiedle jest już zamieszkane.

W otoczeniu zieleni

falka PFR Nieruchomości

Na terenie osiedla zostały zrealizowane nasadzenia nowych drzew i duże powierzchnie trawników. Wszystko zaplanowane w taki sposób, by sprzyjało relaksowi i odpoczynkowi mieszkańców. Najmłodsi mieszkańcy mają do dyspozycji plac zabaw. Zaprojektowano go na wewnętrznym dziedzińcu osiedla, dzięki czemu jest to bezpieczne i spokojne miejsce do zabawy, a dla rodziców i opiekunów – doskonała okazja do nawiązania relacji z nowymi sąsiadami.

falka PFR Nieruchomości

Osiedle w Dębicy powstało w ramach rynkowej części rządowego programu mieszkaniowego. Realizację przeprowadziła spółka celowa MDR Dębica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, utworzona przez Fundusz Sektora Mieszkań dla Rozwoju FIZAN oraz Urząd Miasta Dębica, który aportem wniósł grunt do spółki. Pieniądze na budowę pochodzą ze środków Funduszu Sektora Mieszkań dla Rozwoju FIZAN, którym zarządza PFR Nieruchomości S.A.

rzut mieszkania z jednym pokojem

1 pokój

rzut mieszkania dwu pokojowego

2 pokoje

rzut mieszkania 3 pokojowego

3 pokoje

Tym mieszkaniaLiczba mieszkańPowierzchnia
Kawalerka / 1-pokojowe1028,3 – 33,5 mkw.
2-pokojowe8836,3 – 49,7 mkw.
3-pokojowe8754.4 – 73,7 mkw.
4-pokojowe1668,4 – 76,3 mkw.

niepełnosprawny na wózku

Dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Przy ul. Ratuszowej dostępne są także mieszkania dla osób niepełnosprawnych. Są to lokale mieszkalne znajdujące się na parterze wszystkich budynków. Do większości z nich przypisane są ogródki lokatorskie.

Osiedle mieszkań już z wykończeniem

Mieszkania przekazujemy najemcom już z wykończeniem. Po Twojej stronie jest tylko: zakup mebli (w tym kuchennych) oraz sprzętu RTV/AGD. Co zatem zastaniesz w mieszkaniu?

  • panele podłogowe na całej powierzchni
  • w kuchni: terakotę i glazurę nad poziomem szafek
  • w łazience: glazurę, terakotę, biały montaż
  • drzwi wewnętrzne i zewnętrzne
  • ściany pomalowane na biało